Najčastejšie otázky

Je možné objednať tabuľu na mieru?

Admin
30.4.2020
5 komentárov
Je možné objednať tabuľu na mieru?

Mnohých z vás zaujíma otázka, či existuje možnosť objednať si tabuľu takpovediac na mieru. Odpoveď znie, samozrejme, že áno! Keďže tabule sami vyrábame a máme vyše 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti, vieme vám vyhovieť vo vašich špecifických požiadavkách. Na mieru vám vieme vyrobiť tieto varianty tabúľ: korkové (v drevenom aj hliníkovom ráme), magnetické (v drevenom aj hliníkovom ráme), sklenené, kriedové (vo všetkých typoch rámov) a napokon trénerské magnetické tabule.

Čo je potrebné uviesť, ak chcete tabuľu na mieru?

1. ŠPECIFICKÝ ROZMER

Z vašej strany je potrebné uviesť presné rozmery a typ vami požadovanej tabule. Najčastejšie sa s touto požiadavkou stretávame pri korkových, magnetických, kriedových či sklenených tabuliach.

2. FARBA RÁMU

Ďalšou častou požiadavkou súvisiacou s výberom tabule na mieru je odlišná, resp. špecifická farba rámu, odlišná od tej, ktorá je v ponuke. Aj v tomto prípade vám radi vyhovieme a farbu rámu tabule prispôsobíme vašim požiadavkam.

3. UMIESTNENIE TABULE

Na záver je potrebné uviesť či bude tabuľa umiestnená v interiéri alebo exteriéri, nakoľko každé z týchto prevedení si vyžaduje špecifickú úpravu a materiál (napr. vodeodolnosť pri umiestnení v exteriéri).

Aká bude cena?

Náklady na výrobu špecifickej tabule, resp. tabule na mieru sa vypočítavajú individuálne, v závislosti od viacerých faktorov, akými sú veľkosť tabule, úprava tabule, úprava rámu, atď. Každopádne všetky detaily a aj samotnú cenotvorbu sme ochotní s vami otvorene diskutovať a veríme, že tak spoločne dospejeme k spokojnosti oboch strán.

5 komentárov

 1. Obrázok autora: admin
  Stanislav
  Dobrý deň, zaujímal by som sa o výrobu korkovej tabule s klasickým rámom o veľkosti 45 x 170 cm. Osobný odber v Krompachoch. Ďakujem Vám
  15.3.2021 o 12:22
  1. Obrázok autora: admin
   Filip
   Dobrý deň, v prípade, že ešte máte záujem o tabuľu kontaktujte nás na tel. číslo: 0908 974 382.
   22.10.2021 o 10:55
 2. Obrázok autora: admin
  Jana Fazikova
  Dobry deň, hľadáme magnetickú tabuľu do detskej izby, na písanie fixkami, najlepšie bez rámu, čiernej farby (nie je podmienka), o rozmeroch 170*70 cm. Viete mi poslať ponuku, prosím? Ďakujem.
  30.7.2021 o 15:20
 3. Obrázok autora: admin
  Diana Tóthová
  Dobrý deň, mám záujem o korkovu tabuľu v rozmere 70 x 120 cm v prírodnom drevenom ráme na umiestnenie do interiéru. Pošlite mi prosím cenovú ponuku. Ďakujem
  1.8.2021 o 10:10
 4. Obrázok autora: admin
  Peter
  Dobrý deň.Mám záujem o 2ks sklenených magnetických tabulí (biele)o rozmere1.= 1120x280mm a 2.= 1210x280 Môžete mi prosím načrtnúť tieto dve Ďakujem
  27.9.2021 o 9:10

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte na našom blogu

V sekcii Blog sa vám snažíme pomôcť zorientovať sa vo svete tabúľ praktickými radami pri ich výbere, umiestnení, ale aj plnom využití ich potenciálu. Taktiež vás informujeme o najnovších trendoch a vychytávkach z nášho sveta.

Odber noviniek

Získajte informácie o prebiehajúcich akciách, nových výrobkoch a novinky z blogu

  Menu