Najčastejšie otázky

Je možné objednať tabuľu na mieru?

Admin
30.04.2020
2 komentáre
Je možné objednať tabuľu na mieru?

Mnohých z vás zaujíma otázka, či existuje možnosť objednať si tabuľu takpovediac na mieru. Odpoveď znie, samozrejme, že áno! Keďže tabule sami vyrábame a máme vyše 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti, vieme vám vyhovieť vo vašich špecifických požiadavkách. Na mieru vám vieme vyrobiť tieto varianty tabúľ: korkové (v drevenom aj hliníkovom ráme), magnetické (v drevenom aj hliníkovom ráme), sklenené, kriedové (vo všetkých typoch rámov) a napokon trénerské magnetické tabule.

Čo je potrebné uviesť, ak chcete tabuľu na mieru?

1. ŠPECIFICKÝ ROZMER

Z vašej strany je potrebné uviesť presné rozmery a typ vami požadovanej tabule. Najčastejšie sa s touto požiadavkou stretávame pri korkových, magnetických, kriedových či sklenených tabuliach.

2. FARBA RÁMU

Ďalšou častou požiadavkou súvisiacou s výberom tabule na mieru je odlišná, resp. špecifická farba rámu, odlišná od tej, ktorá je v ponuke. Aj v tomto prípade vám radi vyhovieme a farbu rámu tabule prispôsobíme vašim požiadavkam.

3. UMIESTNENIE TABULE

Na záver je potrebné uviesť či bude tabuľa umiestnená v interiéri alebo exteriéri, nakoľko každé z týchto prevedení si vyžaduje špecifickú úpravu a materiál (napr. vodeodolnosť pri umiestnení v exteriéri).

Aká bude cena?

Náklady na výrobu špecifickej tabule, resp. tabule na mieru sa vypočítavajú individuálne, v závislosti od viacerých faktorov, akými sú veľkosť tabule, úprava tabule, úprava rámu, atď. Každopádne všetky detaily a aj samotnú cenotvorbu sme ochotní s vami otvorene diskutovať a veríme, že tak spoločne dospejeme k spokojnosti oboch strán.

2 komentáre

 1. Obrázok autora: admin
  Admin
  Dobry deň, hľadáme magnetickú tabuľu do detskej izby, na písanie fixkami, najlepšie bez rámu, čiernej farby (nie je podmienka), o rozmeroch 170*70 cm. Viete mi poslať ponuku, prosím? Ďakujem.
  30.07.2021 o 15:20
 2. Obrázok autora: admin
  Admin
  Dobrý deň, mám záujem o korkovu tabuľu v rozmere 70 x 120 cm v prírodnom drevenom ráme na umiestnenie do interiéru. Pošlite mi prosím cenovú ponuku. Ďakujem
  1.08.2021 o 10:10

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte na našom blogu

V sekcii Blog sa vám snažíme pomôcť zorientovať sa vo svete tabúľ praktickými radami pri ich výbere, umiestnení, ale aj plnom využití ich potenciálu. Taktiež vás informujeme o najnovších trendoch a vychytávkach z nášho sveta.

Odber noviniek

Získajte informácie o prebiehajúcich akciách, nových výrobkoch a novinky z blogu

  Značky

  Menu