Najčastejšie otázky

Aký typ tabule si vybrať?

Admin
24.5.2020
Nekomentované
Aký typ tabule si vybrať?

Komunikácia informácií prostredníctvom tabúľ je dôležitá na každom pracovisku. Filcové, korkové, kriedové tabule, magnetické alebo sklenené tabule sú jednoduchými, ale účinnými prostriedkami na odovzdávanie informácií. Zorganizovať si svoj pracovný alebo firemný čas, naplánovať dlhodobú či krátkodobú stratégiu, prípadne najbližšie kroky, to všetko sú činnosti, ktoré sa dajú realizovať prostredníctvom rôznych plánovacích tabúľ.

„Áčkové“, resp. kriedové tabule sú vhodné exteriéru, no najmä interiéru vašej prevádzky, ktorý dokážu svojim prírodným dizajnom príjemne zútulniť. Vybrať si taktiež môžete kombináciu farebnej kriedovej tabule s moderným chrómovým prevedením, ktorá má taktiež magnetické vlastnosti.

Filcové tabule, prípadne ich kombinácia s magnetickými, resp. popisovateľnými tabuľami sú vhodné na pripínanie predmetov prostredníctvom pripínačiek, magnetov, ale aj zapisovanie rôznych poznámok prostredníctvom fixiek. Rovnaké možnosti ponúkajú aj korkové tabule, prípadne ich kombinácia s magnetom a popisom.

Sklenené tabule sú praktickým doplnkom, ktorý prináša dôležitý efekt v podobe pohotovej plochy pre písanie poznámok, ale tiež umiestnenie dokumentov. Okrem variabilnej úžitkovej funkcie môže tiež zaujímavo oživiť váš interiér.

Plánovacie tabule v magnetickom prevedení sú vhodné pre jednotlivcov, spoločnosti, ale aj športové tímy, ktoré potrebujú fyzicky zachytiť svoje plány a následný progres. Vybrať si môžete od týždenných, mesačných až po ročné plánovacie tabule.

Výber vhodnej tabule pre vás, resp. vaše podnikanie závisí od účelu na ktorý ju potrebujete. Na základe textu vyššie už máte predstavu, ktorá z tabúľ najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Na výber máte rôzne varianty a cenové hladiny. Všetky naše produkty sú najvyššej kvality, avšak cena sa zároveň odvíja od náročnosti materiálu a samotného prevedenia a funkcie tabule.

Ak ste nenašli vhodný rozmer nezúfajte, všetky tabule vám vieme vyrobiť na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte na našom blogu

V sekcii Blog sa vám snažíme pomôcť zorientovať sa vo svete tabúľ praktickými radami pri ich výbere, umiestnení, ale aj plnom využití ich potenciálu. Taktiež vás informujeme o najnovších trendoch a vychytávkach z nášho sveta.

Odber noviniek

Získajte informácie o prebiehajúcich akciách, nových výrobkoch a novinky z blogu

    Menu