Your store. Black Mores
veľkoobchody, maloochodné prevádzky a školy na: info@toptabule.sk , 0918 635 842.
Kvalitný korkový povrch zaručujúci ľahké vpichovanie špendlíkov a dlhú životnosť tabule.
tabule, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou reštauracií, barov a pod..
€75
€330
75 330
Najpredávanejšie

REKLAMNÉ STOJANY

:
Display per page

Reklamný stojan 50x70 cm, oblé rohy

Obojstranný zákaznícky pútač 500x700mm, novej generácie v prevedení s oblými rohmi. Rám je vyrobený z profilu 25mm. Stojan je dodávaný so zadnou nárazuvzdornou nerezovou stenou a antireflexnou UV fóliou. Jednoduchá manipulácia vďaka zníženej váhe stojanu. V ponuke aj s ostrými rohmi.

€75,50

Reklamný stojan, vodeoodolný, oblé rohy

Obojstranný zákaznícky pútač 500x700mm, odolný proti vplyvu počasia, so špeciálnou fóliou s UV filtrom. Prevedenie s oblými rohmi. Stabilný vďaka odolným profilovým nohám a dvoma rámami z 32mm profilu. Odolný proti nárazu s nehrdzavejúcou zadnou stenou.

€98,50

Reklamný - zákaznický pútač, A1

Zákaznícky pútač Prime s bezpečným skladacím mechanizmom. Plechová zadná stena a silikónové tesnenie po obvode zabezpečuje zvýšenú odolnosť.

€159,90

Reklamný stojan A0 s prídavným rámom

Obojstranný zákaznícký pútač A0, Pre väčší efekt je pútač vybavený dalším menším zaklapávacím rámom, pre umiestení loga. Rámy sú vybavené nárazuvzdorným, nerezovým kovovým zadným panelom a antireflexnou UV fóliou, ktorá chrání plagát pred vyblednutím. Dodávame aj s okrúhlymi rohy.

€216,00

Windtalker get go A1

Stojan odolný voči počasiu s plnitelnou základňou. Má bezpečnostné rohy so zaklapávacími profilmi. Základňa vybavená kolieskami pre lepšiu manipuláciu. Pevné oceľové pružiny. V striebornej farbe.

€237,90

Windtalker 70x100 cm

Stojan odolný voči počasiu s plnitelnou základňou. Má bezpečnostné rohy so zaklapávacími profilm. Základňa vybavená kolieskami pre lepšiu manipuláciu. Pevné oceľové pružiny. V čiernej farbe.

€330,50